O nás

ORIGINALMARINES.CZ

Originalmarines.cz je český eshop s dětskou módou Original Marines. Jsme zde pro vás, abyste si stylové kousky mohli objednat pohodlně s dodávkou až do domu nebo si přijít vyzvednout a vyzkoušet objednávku k nám do prodejen v Praze nebo Brně. S nadšením pro italský styl prezentujeme to nejlepší z Original Marines v ČR. 

ORIGINAL MARINES

Original Marines, to je originální dětské oblečení a doplňky v italském stylu s 25letou tradicí. Naše vize je být v kontaktu se zákazníky a dávat je vždy do popředí. Vždy být umělci v kvalitě a stylu pro každého. Být v popředí velké klasiky neformálního a sportovního stylu. Být přístupní všem, aby naše kolekce nebyly jen pro pár lidí, ale pro všechny. Být v popředí při výběru materiálu a interpretovat očekávání a styl našich zákazníků. Být přáteli s dětmi a jejich hrdiny a ohromit s nimi naše malé zákazníky. Být zdrojem inspirace pro ty, kteří se chtějí svbodně vyjadřovat a žít originálním způsobem. Tady jsme, Originální jako zákazníci, kteří si nás vyberou.

THARKUN

V roce 2015 jsme přebrali zastoupení značky Original Marines pro ČR a jsme výhradním zástupcem značky na českém trhu. Provozujeme kamenné prodejny ve Westfield Chodov, Centru Černý Most a v Galerii Vaňkovka a současně Originalmarines.cz eshop.